Tuesday, 30 October 2012

Tame Impala @ Magazzini Generali, Milano


Jak už jsem zmínila v předchozím postu, dnes vám ukážu fotky z koncertu Tame Impala, na kterém jsem byla v pátek 26.10. v Miláně.
V podstatě to byla hrozně spontánní akce, ze zvědavosti jsem se na last.fm koukala, jestli tam nebude nějaký koncert, když už v Milaně budu - a on byl!
Takže jsem si vytiskla mapku (miluji vás google maps) a pro jistotu ještě zadala adresu klubu do navigace v mobilu a věřte nebo ne, opravdu jsem tam došla. Koncert začínal v 20.30, ale já pochopitelně ještě neměla lístky, tak jsem tam byla asi už v 19.40.
Dalším úkolem bylo sehnat lístky a doufat, že ještě není koncert vyprodaný. Naštěstí jsem se seznámila ve frontě s nějakými dvěma random Italy (hipstři každým coulem, jeden měl i knír), kteří uměli skvěle anglicky a taky ještě neměli lístky, tak jsme si čekání aspoň zkrátili klábosením.
Nakonec na mě tedy s lístky vyšla řada a koncert byl geniální. Dost mě překvapilo, jací jsou Italové slušňáci a jak jsme museli být od pódia asi metr a půl, což bylo dost blbý. Naštěstí jsem ale byla v první řadě, tak to bylo v klídku.
Po skvělým koncertě následovala cesta zpátky na hotel. Když jsem šla tam, tak byla mlha a trochu mrholilo, při cestě zpátky už byl slejvák jako prase, takže si asi dokážete představit, že můj šikovný plánek s navigacemi se mi malinko rozmočil. Ale šla jsem už více méně po paměti, takže naštěstí v pohodě. Následně jsem zjistila, že cesta tam a zpátky bylo dohromady ca 8 km a že jsem v klidu mohla jet autobusem, ale což, aspoň jsem se prošla, že.

Norská předkapela Young Dreams
 Tame Impala <3

No comments: